Dzisiaj jest: Czwartek, 13 grudnia 2018r. Imieniny: Dalidy, Juliusza, Łucji
Temperatura: 0.4°C
Ciśnienie: 1020hPa
Wiatr: 0.0km/h
Wetterprognose
Gmina wojciechów

O gminie

Dla inwestora

Dla interesanta




 
Radni Gminy Wojciechów Kadencji 2018-2023 r.
 
  1. Sumiński Michał - Przewodniczący Rady Gminy   e-mail: msuminski@wojciechow.pl
  2. Kamela Stanisław - Wiceprzewodniczący Rady Gminy  e-mail:skamela@wojciechow.pl
  3. Piróg Grzegorz - Wiceprzewodniczący Rady Gminy e-mail: gpirog@wojciechow.pl
  4. Adamczyk Miłosz - Radny Gminy    e-mail: madamczyk@wojciechow.pl
  5. Błaszczak Mariusz - Radny Gminy   e-mail: mblaszczak@wojciechow.pl
  6. Kołodziejczyk Dariusz - Radny Gminy   e-mail: dkolodziejczyk@wojciechow.pl
  7. Kowalski Tomasz - Radny Gminy    e-mail: tkowalski@wojciechow.pl
  8. Malik Dariusz - Radny Gminy       e-mail: dmalik@wojciechow.pl
  9. Matyjasik Grzegorz - Radny Gminy     e-mail: gmatyjasik@wojciechow.pl
  10. Mirosław Marcin - Radny Gminy    e-mail: mmiroslaw@wojciechow.pl
  11. Twardowski Andrzej - Radny Gminy    e-mail: atwardowski@wojciechow.pl
  12. Zabiegła Anna - Radna Gminy      e-mail: azabiegla@wojciechow.pl
  13. Zielonka Tomasz - Radny Gminy    e-mail: tzielonka@wojciechow.pl
  14. Zubrzycki Jarosław - Radny Gminy    e-mail: jzubrzycki@wojciechow.pl
  15. Żywicki Kazimierz - Radny Gminy     e-mail: kzywicki@wojciechow.pl




menu
aktulanosci wladze rada komisje pracownicy oswiata gok ops biblioteki galeria kontakt Net line s.c.