wojciechow.pl, wojciechów, gmina wojciechów, kowale wojciechów, agroturystyka wojciechów,wieża ariańska, imprezy, kuligi wojciechów, młyn hipolit, zabytki :: Aktualności
 
Dzisiaj jest: Poniedziałek, 19 lutego 2018r. Imieniny: Bettiny, Konrada, Mirosława
Temperatura: -6.3°C
Ciśnienie: 1026hPa
Wiatr: 1.0km/h
Wetterprognose
Gmina wojciechów

O gminie

Dla inwestora

Dla interesantaSzanowni Państwo

Lokalna Grupa Działania "Zielony Pierscień" uruchomiła kolejne nabory wniosków >>Szanowni Państwo

Urząd Gminy w Wojciechowie informuje, że w związku z unieważnieniem przetargu na wykonanie solarów i fotowoltaiki zwraca wpłacone zaliczki, pomniejszone o podatek VAT, który będzie przekazywany w późniejszym terminie (po odzyskaniu z Urzędu Skarbowego). Szczegółowa informacja udzielana jest w księgowości urzędu.   

Serdecznie zapraszamy do udziału w II Powiatowym Turnieju Tenisa Stołowego gmin wiejskich powiatu lubelskiego 2017. Do zdobycia medale, puchary oraz nagrody rzeczowe - zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych!
Turniej odbędzie się 2 grudnia 2017 r. w Niedrzwicy Dużej. Szczegółowe informacje >>Wsparcie na małe inicjatywy lokalne

 Lokalna Grupa Działania „Zielony Pierścień” uprzejmie zaprasza mieszkańców, a w szczególności przedstawicieli  organizacji pozarządowych, kościołów, jednostek sektora publicznego oraz lokalnych liderów (sołtysów, radnych) z obszaru gmin: Baranów, Janowiec, Kazimierz Dolny, Końskowola, Kurów, Markuszów, Nałęczów, Puławy (gmina wiejska), Wąwolnica, Wojciechów i Żyrzyn.


                                 Wójt Gminy Wojciechów
                                            zaprasza

organizacje pozarządowe i podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (tj. Dz.U. z 2016 r. poz. 1817) działające na terenie Gminy Wojciechów do zgłaszania uwag, opinii i wniosków dotyczących projektu uchwały Rady Gminy Wojciechów w sprawie uchwalenia rocznego programu współpracy z organizacjami pozarządowymi i podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i wolontariacie na rok 2018.

 

 

Szanowni Państwo,

Z dniem 1 sierpnia br. rozpoczęliśmy realizację projektu „Twój biznes na Lubelszczyźnie ”, w ramach którego osoby po 30 roku życia  mogą otrzymać bezzwrotną dotację na założenie własnej firmy.

ZAŁĄCZNIKI:

  1. informacje_o_projekcie.pdf Informacje_o_projekcie.pdf
  2. plakat_biznes.pdf plakat_biznes.pdf

 

 Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że Lokalna Grupa Działania „Zielony Pierścień” na przełomie listopada i grudnia br. planuje uruchomić nabór wniosków w zakresie rozwijania działalności gospodarczej w ramach inicjatywy LEADER z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020”.

Wobec powyższego zaplanowane zostały szkolenia w zakresie samodzielnego przygotowania wniosku
w dniach 14 i 20 listopada 2017 r. oraz samodzielnego przygotowania biznesplanu w dniach 15 i 21 listopada 2017 r.  Szczegółowe informacje na >> www.zielonypierscien.eu


<<| < Strona 2 z 26 > |>>

https://ugwojciechow.bip.lubelskie.pl/index.php?id=6
http://prawomiejscowe.pl/UrzadGminyWojciechow/tabBrowser/mainPage
http://epuap.gov.pl/wps/portal/
http://www.rcl.gov.pl/
http://www.zielonypierscien.eu/
http://www.kraina.org.pl/
http://lubelskie.polskamultimedialna.pl/
http://wojciechow.ias24.eu/
http://www.lublin.uw.gov.pl/wojew%C3%B3dzkie-centrum-zarz%C4%85dzania-kryzysowego_
https://obywatel.gov.pl
menu
aktulanosci wladze rada komisje pracownicy oswiata gok ops biblioteki galeria kontakt Net line s.c.