Dzisiaj jest: Wtorek, 17 października 2017r. Imieniny: Antonii, Ignacego, Wiktora
Temperatura: 13.8°C
Ciśnienie: 1023hPa
Wiatr: 1.9km/h
Wetterprognose
Gmina wojciechów

O gminie

Dla inwestora

Dla interesanta

Szanowni Państwo

Serdecznie zapraszamy na Dożynki Parafialno-Gminne, które odbędą się 20 sierpnia 2017 roku, szczegółowy program znajduje się na stronie Gminego Ośrodka Kultury >> 

Szanowni mieszkańcy

Gmina Wojciechów realizuje projekt "Instalacja kolektorów słonecznych i paneli fotowoltaicznych na budynkach mieszkalnych na terenie gminy Wojciechów" W związku z realizacją projektu należy dokonać wpłat zaliczkowych, szczegóły w załączniku >>

Resortowy program rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 „MALUCH plus” 2017   - edycja specjalna „Za życiem”

 

ZAŁĄCZNIKI:

  1. program_maluch_plus_2017.doc Program_maluch_plus_2017
  2. informacja-maluch_plus_2017.doc Informacja-maluch_plus_2017
  3. ogloszenie_konkursu.pdf Ogloszenie_konkursu

 

 

Fundacja ,,Puławskie Centrum Przedsiębiorczości”, informuje że 22.06.2017 r. rusza rekrutacja do projektu  ,,Poziom wyżej” finansowanego ze środków Ministerstwa Rodziny Pracy i Polityki Społecznej.

 Projekt oferuje cykl bezpłatnych szkoleń skierowanych do organizacji pozarządowych i jest realizowany w terminie do 31 grudnia 2017 r.

 

ZAŁĄCZNIKI:

  1. info_o_projekcie_n_astrony_urzedow.docx Informacja o projekcie
  2. 1_regulamin_poziom_wyŻej.docx Regulamin
  3. 2a_formularz_zgŁoszeniowy.docx Formularz_zgłoszeniowy cz.1
  4. 2b_formularz_zgŁoszeniowy_dane_uczestnika.docx Formularz_zgłoszeniowy cz.2

 

 » Nier


Przez kolejne 6 dni na placu przy Wieży Ariańskiej kowale będą zgłębiać tajniki zawodu podczas pierwszej edycji Jesiennych Warsztatów Kowalskich.
Warsztaty organizowane są przez Stowarzyszenie Kowali Polskich oraz Gminny Ośrodek Kultury w Wojciechowie w ramach projektu „Kowalstwo – zarażamy pasją. Kształcenie kadry upowszechniającej kowalstwo ludowe i artystyczne” dofinansowanego ze środków programu przez Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.
W imprezie weźmie udział 12 młodych kowali z całej Polski. Będą się kształcić pod kierunkiem mistrzów w zakresie zaawansowanych technik kowalskich. Zapoznają się również z pedagogicznymi aspektami pracy z dziećmi i młodzieżą w zakresie prowadzenia lekcji edukacyjnych z tego ginącego zawodu.
Na zakończenie kursu zostanie zorganizowany Piknik Kowalski dla dzieci i młodzieży z terenu Gminy Wojciechów, podczas którego uczestnicy kursu przy wsparciu członków Stowarzyszenia Kowali Polskich oraz mistrzów – nauczycieli będą prowadzić pokazy kucia z zastosowaniem różnorodnych technik kowalskich, a także gry i zabawy animacyjne przy użyciu elementów związanych z kowalstwem. Zapraszamy
 
Załączniki:
1. Plakat
 
<<| < Strona 2 z 23 > |>>

https://ugwojciechow.bip.lubelskie.pl/index.php?id=6
http://epuap.gov.pl/wps/portal/
http://www.rcl.gov.pl/
http://www.zielonypierscien.eu/
http://www.kraina.org.pl/
http://lubelskie.polskamultimedialna.pl/
http://wojciechow.ias24.eu/
http://www.lublin.uw.gov.pl/wojew%C3%B3dzkie-centrum-zarz%C4%85dzania-kryzysowego_
https://obywatel.gov.pl
menu
aktulanosci wladze rada komisje pracownicy oswiata gok ops biblioteki galeria kontakt Net line s.c.