Dzisiaj jest: Niedziela, 24 września 2017r. Imieniny: Dory, Gerarda, Maryny
Temperatura: 11.8°C
Ciśnienie: 1022hPa
Wiatr: 3.1km/h
Gmina wojciechów

O gminie

Dla inwestora

Dla interesantaResortowy program rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 „MALUCH plus” 2017   - edycja specjalna „Za życiem”

 

ZAŁĄCZNIKI:

  1. program_maluch_plus_2017.doc Program_maluch_plus_2017
  2. informacja-maluch_plus_2017.doc Informacja-maluch_plus_2017
  3. ogloszenie_konkursu.pdf Ogloszenie_konkursu

 

 

Fundacja ,,Puławskie Centrum Przedsiębiorczości”, informuje że 22.06.2017 r. rusza rekrutacja do projektu  ,,Poziom wyżej” finansowanego ze środków Ministerstwa Rodziny Pracy i Polityki Społecznej.

 Projekt oferuje cykl bezpłatnych szkoleń skierowanych do organizacji pozarządowych i jest realizowany w terminie do 31 grudnia 2017 r.

 

ZAŁĄCZNIKI:

  1. info_o_projekcie_n_astrony_urzedow.docx Informacja o projekcie
  2. 1_regulamin_poziom_wyŻej.docx Regulamin
  3. 2a_formularz_zgŁoszeniowy.docx Formularz_zgłoszeniowy cz.1
  4. 2b_formularz_zgŁoszeniowy_dane_uczestnika.docx Formularz_zgłoszeniowy cz.2

 

 Przez kolejne 6 dni na placu przy Wieży Ariańskiej kowale będą zgłębiać tajniki zawodu podczas pierwszej edycji Jesiennych Warsztatów Kowalskich.
Warsztaty organizowane są przez Stowarzyszenie Kowali Polskich oraz Gminny Ośrodek Kultury w Wojciechowie w ramach projektu „Kowalstwo – zarażamy pasją. Kształcenie kadry upowszechniającej kowalstwo ludowe i artystyczne” dofinansowanego ze środków programu przez Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.
W imprezie weźmie udział 12 młodych kowali z całej Polski. Będą się kształcić pod kierunkiem mistrzów w zakresie zaawansowanych technik kowalskich. Zapoznają się również z pedagogicznymi aspektami pracy z dziećmi i młodzieżą w zakresie prowadzenia lekcji edukacyjnych z tego ginącego zawodu.
Na zakończenie kursu zostanie zorganizowany Piknik Kowalski dla dzieci i młodzieży z terenu Gminy Wojciechów, podczas którego uczestnicy kursu przy wsparciu członków Stowarzyszenia Kowali Polskich oraz mistrzów – nauczycieli będą prowadzić pokazy kucia z zastosowaniem różnorodnych technik kowalskich, a także gry i zabawy animacyjne przy użyciu elementów związanych z kowalstwem. Zapraszamy
 
Załączniki:
1. Plakat
 Gmina Wojciechów informuje, że realizacja zadania pn."Usuwanie wyrobów zawierających azbest" jest dotowana na podstawie umowy nr 96/2017/D/OZ z dnia 19.04.2017 r. zawartej z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie. Kwota dofinansowania obejmuje 100% kosztów kwalifikowanych tj. kosztów demontażu, transportu i unieszkodliwienia materiałów zawierających azbest,  w tym 50% ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w ramach programu priorytetowego pod nazwą „Gospodarowanie odpadami innymi niż komunalne, Część III - Usuwanie wyrobów zawierających azbest" oraz 50% ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie.Prowadziłaś/łeś działalność gospodarczą?
Masz pomysł na nowy biznes?
Zgłoś się do Powiatowego Urzędu Pracy w Lublinie

 

 

 

W dniu 20 kwietnia br. w Kwaterze Agroturystycznej Danuty Czerniec w Wojciechowie odbyła się  uroczystość wręczenia "Medalu za Długoletnie Pożycie Małżeńskie".

Szanowni Państwo!
GMINA WOJCIECHÓW przystapiła do szacowania strat spowodowanych wiosennymi przymrozkami w uprawach.
Rolnicy mogą skladać w Urzędzie Gminy Wojciechów (w godzinach 7.00-15.00) do dnia 20 maja 2017r. oświadczenia dotyczące poniesionych w wyniku mrozów strat w uprawach.
Druki oświadczeń można otrzymać w urzędzie lub pobrać.

1. Druk oświadczenia
<<| < Strona 2 z 22 > |>>

https://ugwojciechow.bip.lubelskie.pl/index.php?id=6
http://epuap.gov.pl/wps/portal/
http://www.rcl.gov.pl/
http://www.zielonypierscien.eu/
http://www.kraina.org.pl/
http://lubelskie.polskamultimedialna.pl/
http://wojciechow.ias24.eu/
http://www.lublin.uw.gov.pl/wojew%C3%B3dzkie-centrum-zarz%C4%85dzania-kryzysowego_
https://obywatel.gov.pl
menu
aktulanosci wladze rada komisje pracownicy oswiata gok ops biblioteki galeria kontakt Net line s.c.