Dzisiaj jest: Piątek, 25 maja 2018r. Imieniny: Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny
Temperatura: 14.7°C
Ciśnienie: 1021hPa
Wiatr: 0.0km/h
Wetterprognose
Gmina wojciechów

O gminie

Dla inwestora

Dla interesantaSzanowni Państwo,
Mam zaszczyt zaproszenia Państwa do udziału w charakterze wystawców w wydarzeniu LUBELSKA MAJÓWKA - Festiwal Aktywności Lokalnej, która odbędzie się w dniach 12-13 maja 2018 r. , na terenie Centrum Wystawienniczo - Konferencyjnego  Targów Lublin,  przy ul. Dworcowej 11 w Lublinie >>Wójt Gminy Wojciechów ogłasza nabór na członków komisji konkursowej do opiniowania ofert w konkursie na realizacje zadań pożytku publicznego w roku 2018 na terenie gminy Wojciechów.

 Załączniki:

 1. Ogłoszenie o naborze

2.  Formularz zgłoszenia

3.  Informacja o wynikach naboru


Przedłużony  termin naboru urzędników wyborczych!!!
Informacja Dyrektora Delegatury Krajowego Biura Wyborczego w Lublinie z dnia 13 marca 2018 roku o zmianie liczby urzędników wyborczych w poszczególnych gminach na obszarze właściwości delegatury oraz o zasadach dokonywania zgłoszeń kandydatów na funkcję urzędnika wyborczego.

ZAŁĄCZNIKI:

  1. wzor_zgloszenia_kandydata.docx Wzór_zgloszenia_kandydata.docx
  2. informacja_dyrektora_delegatury_krajowego_biura_wyborczego_w_lublinie_z_dnia_13_marca_2018_r.pdf informacja dyrektora Delegatury KBW w Lublinie.pdf
  3. uchwala_pkw_z_12_03_2018_r._w_sprawie_zasad_wynagradzania_urzednikow_wyborczych.pdf Uchwala_PKW w_sprawie_zasad_wynagradzania_urzednikow_wyborczych.pdf


W dniu 28 lutego 2018 roku w Urzędzie Gminy Wojciechów odbyło się uroczyste wręczenie Aktu powołania na stanowisko Dyrektora Szkoły Podstawowej im. Stanisława Marusarza w Wojciechowie na okres 5-letniej kadencji, tj. do 31 sierpnia 2022 roku.

Powołanie na stanowisko Pani Jolancie Dudzie, dotychczas pełniącej obowiązki Dyrektora szkoły, osobiście wręczył Wójt Gminy Jan Czyżewski.

 Jednocześnie akt powołania na stanowisko Wicedyrektora Szkoły Podstawowej im. Stanisława Marusarza w Wojciechowie z rąk Wójta Gminy otrzymała Pani dr Monika Kowalska - Ternes.

Wręczając nominacje Wójt Gminy życzył Pani Dyrektor oraz Pani Wicedyrektor wielu dalszych sukcesów, udanych inicjatyw i dobrych decyzji w zarządzaniu szkołą oraz owocnej współpracy z pracownikami, wychowankami, rodzicami oraz organem prowadzącym.

                                                                                   Sekretarz GminyUprzejmie zapraszamy mieszkańców, grupy  formalne (organizacje pozarządowe) i środowiska nieformalne (koła gospodyń wiejskich itp.), które działają na obszarze gmin: Baranów, Janowiec, Kazimierz Dolny, Końskowola, Kurów, Markuszów, Nałęczów, Puławy (gmina), Wąwolnica, Wojciechów i Żyrzyn do udziału w konkursie na:
- palmę tradycyjną i współczesną,
- pisankę,
- baranka ze słomy
i kartkę z wycinanką z motywem wielkanocnym.

Link do informacji o konkursie i do regulaminu: http://www.zielonypierscien.eu/aktualnosci/uwaga-wielkanocny-konkurs

Zgłoszenia prosimy przesyłać zgodnie z wytycznymi w regulaminie. Będą pamiątkowe nagrody dla zwycięzców. W konkursie mogą wziąć udział tylko te osoby lub grupy, które do dnia 14 marca 2018  r. zgłoszą swoje uczestnictwo przekazując do Biura LGD „Zielony Pierścień” formularz zgłoszeniowy (na adres: LGD "Zielony Pierścień, Kośmin 7, 24-103 Żyrzyn lub na konto mailowe: lgd@zielonypierscien.eu) a do 16 marca 2018 r. dostarczą do Biura LGD „Zielony Pierścień” lub Nałęczowskiego Ośrodka Kultury swoje prace. Uwaga: Prace można dostarczyć także w dniu Kiermaszu Produktu Lokalnego tj. 18 marca br. w godz. 8.30 – 9.30, który odbędzie się w Nałęczowie na placu przed Nałęczowskim Ośrodkiem Kultury. Zapraszamy!

 Szanowni Państwo

W dniach 1-31 marca br. odbędzie się ogólnopolskia zbiórka krwi z okazji Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych pn. „spoKREWnieni służbą”. Przedsięwzięcie jest organizowane pod patronatem Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz Ministerstwa Obrony Narodowej.

Główna zbiórka krwi odbędzie się we wtorek, 20 marca 2018 roku w godzinach 8.30-14.00, w Sali Kolumnowej Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego w Lublinie (ul. Spokojna 4).

Udział w zbiórce krwi może wziąć każdy pełnoletni mieszkaniec województwa lubelskiego. Wszystkich chętnych wraz z dokumentem tożsamości zapraszamy do honorowego oddawania krwi w siedzibie Urzędu.

Załączniki:

  1. spokrewnieni_sluzba_pismo.pdf spokrewnieni_sluzba_pismo.pdf


Szanowni Państwo,
Serdecznie zapraszamy zainteresowanych na XIV edycji Targów Edukacyjnych w Lublinie (15-16 marca 2018, Targi Lublin, ul. Dworcowa 11).

 Szeroka oferta szkół średnich i uczelni z Polski i z zagranicy, warsztaty wiedzy o rynku pracy, występy na scenie, konkursy z atrakcyjnymi nagrodami – to tylko fragment tego, co czeka na Zwiedzających podczas tegorocznej, czternastej już edycji wydarzenia. Targi Edukacyjne co roku cieszą się ogromną popularnością wśród młodzieży. W poprzedniej edycji udział wzięło ponad 100 Wystawców oraz ponad 13 000 Zwiedzających.
Szczegóły w załączeniu oraz na stronie: www.edukacja.targi.lublin.pl
Film z poprzedniej edycji >>>  http://idz.do/AhZWlQ
Wydarzenie na Facebooku >>>
http://idz.do/AmZ3K3
<<| < Strona 2 z 28 > |>>

https://ugwojciechow.bip.lubelskie.pl/index.php?id=6
http://prawomiejscowe.pl/UrzadGminyWojciechow/tabBrowser/mainPage
http://epuap.gov.pl/wps/portal/
http://www.rcl.gov.pl/
http://www.zielonypierscien.eu/
http://www.kraina.org.pl/
http://lubelskie.polskamultimedialna.pl/
http://wojciechow.ias24.eu/
http://www.lublin.uw.gov.pl/wojew%C3%B3dzkie-centrum-zarz%C4%85dzania-kryzysowego_
https://obywatel.gov.pl
menu
aktulanosci wladze rada komisje pracownicy oswiata gok ops biblioteki galeria kontakt Net line s.c.